Fotograf na Chrzest i Komunię

FOTOGRAF NA CHRZEST – FOTOGRAF KOMUNIA ŚWIĘTA

Zdjęcia okolicznościowe nie muszą być nudne!
Wybór fotografa na chrzest, czy komunię, często to wybór przypadkowy, decyduje wolny termin, potem cena.
Wszyscy dokładnie wiemy, że zdjęcia to pamiątka na całe życie. Pamiątka komunii świętej czy zdjęcia z chrztu pozostają na lata w rodzinnym albumie, i nie raz do nich wracamy.
Szukając w internecie fotografa na chrzest czy komunię bardzo często trafiacie na Nas ponieważ hołdujemy zasadzie, że zadowolony klient zawsze wraca. Dlatego każdy, nawet najmłodszy klient jest dla Nas najważniejszy i każdego traktujemy indywidualnie, bo każdy jest inny!
Sesja komunijna  to również fotografia artystyczna a zarazem niepowtarzalna dlatego pamiętamy o tak ważnym aspekcie, jakim jest indywidualne podejście. Nigdy podczas sesji chrzcinowej,  komunijnej czy  ślubnej, nie spieszymy się, pracujemy tak jakbyśmy nie mieli innych zleceń.
Bo w tym momencie to mały model jest najważniejszy.

Posiadając olbrzymie doświadczanie w fotografii, dyskrecja i profesjonalizm powoduje, że jesteśmy prawie niezauważalni podczas mszy świętej, za to już po uroczystościach liturgicznych nie pozostawiamy Was samych sobie. To my stylizujemy, ustawiamy i pomagamy przy sesjach plenerowych, aby po latach wracając do zdjęć czuli jakby to było wczoraj.

Fotograf to nie tylko osoba trzymająca aparat, to również artysta i grafik.  Praca fotografa na chrzcie nie kończy się po wykonaniu ujęć podczas liturgii i pleneru. Każde zdjęcie poddawane jest później obróbce w programie graficznym, nad każdym zdjęciem poświęcamy od piętnastu minut do nawet godziny czasu. A wszystko to dla WAS!

Ola i Łukasz z mojfotografslubny.pl

 

 

F a c e b o o k