Żyjemy z fotografii – o nas

fotograf łódź warszawa fotografia ślubna szaleństwo

Mój Fotograf Ślubny to duet fotografów łączący w sobie kobiece wyczucie estetyki i subtelności  z męskim,  technicznym i precyzyjnym sposobem kadrowania.  Nasze zdjęcia tworzymy z dwóch różnych perspektyw, czego z pewnością jeden fotograf nie potrafi.

To idealne połączenie aby żadna ważna chwila podczas tego jedynego dnia nie została pominięta. Idealne połączenie aby wspomnienia zachwycały po latach. Abyście do albumu ślubnego z zapartym tchem wracali każdego dnia, miesiąca, roku…

Fotografie ślubne wykonujemy nie tylko na terenie Polski (Łódź, Warszawa, Poznań, Gdańsk, Kraków itd.), ale także całego Świata. Każdy ślub traktujemy indywidualnie, bo każda Para Młoda jest inna, niepowtarzalna, niesamowita i piękna.

Podczas reportażu eleganccy i uśmiechnięci jesteśmy przez cały czas z Wami. Pracujemy dyskretnie, jesteśmy niewidzialni, ale w pełni zaangażowani i czujni. Ola (fotograf ślubny) wychwytuje czułe, pełne wzruszeń i emocji momenty. Łukasz (fotograf ślubny) z szybkością błyskawicy pojawia się tam, gdzie mają miejsce dynamiczne kadry.

Podczas sesji plenerowych, narzeczeńskich czy ślubnych nie pozostawiamy Was samych sobie. Z doświadczenia wiemy, że niewielu ludzi czuje się przed obiektywem jak profesjonalni modele. Mimo, iż wielu fotografików hołduje zasadzie „to wy stańcie i bądźcie żeby było naturalnie, a ja będę robił zdjęcia” my z pełnym zaangażowaniem pomagamy aby naturalność wynikała z piękna gestów, ustawień, zalotnego odchylenia głowy, ułożenia dłoni. Widzimy, obserwujemy, komponujemy kadry abyście jednocześnie czuli się swobodnie i bezstresowo.

Zachęcamy do udziału w zarówno w plenerach na terenie całej Polski jak również tych zagranicznych. Pomożemy zorganizować wyjazd na zdjęcia ślubne pod wieżą Eifla w Paryżu, sesję plenerową na Tower Brigde w Londynie czy pełne seksapilu zdjęcia na skąpanej w deszczu Grafton Street w Dublinie, który znamy jak własną kieszeń. A co sądzicie o romantycznym plenerze ślubnym w parku Gaudiego w Barcelonie, szalonych zdjęciach w Tramwaju w Lizbonie lub dniu polarnym w Oslo.

Jedziecie z Nami?…nic prostszego;)

Może mieszkacie w jednym z tych miast. Jeśli nas zaprosicie, przylecimy z przyjemnością i udokumentujemy na miejscu Wasze wspomnienia.

Fotografie ślubne robimy profesjonalnym, niezawodnym, światowej klasy sprzętem fotograficznym. Ulepszamy nasz warsztat biorąc udział w regularnych szkoleniach dla fotografów ślubnych oraz szkoleniach dla grafików. Podążamy za nowościami w branży fotograficznej  wkładają jednocześnie w zdjęcia duszę, powiew świeżości, swoje pomysły aby to zawsze były zdjęcia w „NASZYM” stylu…

Profesjonalna fotografia ślubna – Ola i Łukasz z mojfotografslubny.pl

F a c e b o o k